Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejoblíbenější Xiaomi roku je Redmi Note 13. Teď vyjde na neskutečných 3 799 Kč

Promotion 24.05.2024
Zdroj: mp.cz

Nejoblíbenější smartphone od Xiaomi – Redmi Note 13, je teď za absolutně bezkonkurenční cenu. Speciálně u Mobil Pohotovosti jej díky slevě a bonusu seženete doslova za pakatel, a ještě k němu získáte prodlouženou 3letou záruku v hodnotě několika tisíc zcela zdarma.

Kapitoly článku

Takhle levný ještě nikdy nebyl  

Nejnovější Xiaomi Redmi Note 13 představuje v současnosti jeden z nejlepších smartphonů své cenové kategorie. Vždyť už za 3 799 Kč nabídne 108Mpx vlajkový fotoaparát, 6,67'' palcový displej s ultratenkým rámečkem, a také plynulé používání díky 120Hz obnovovací frekvenci a vylepšenému čipsetu Snapdragon. Disponuje i vysokokapacitní 5000mAh baterií s podporou 33W rychlého nabíjení. Jednoduše – Redmi Note 13 ztělesňuje parametry nadupaný kousek, které běžně vídáme spíše u mnohem dražších modelů.

Nejlepší cena na trhu i prodloužená záruka

Nové Redmi Note 13 je teď za parádní cenu, ještě více se však vyplatí, pokud u Mobil Pohotovosti prodáte nějaké své starší zařízení, ať už třeba chytrý telefon, hodinky, tablet nebo herní konzoli. Nejen, že za ně získáte tu nejvyšší možnou výkupní cenu, ale navíc i bonus v hodnotě 500 Kč, který výslednou cenu nového Xiaomi ještě značně sníží.  

A aby toho nebylo málo, Mobil Pohotovost přidává k oběma kapacitním variantám ještě prodlouženou 3letou záruku i dopravu zcela zdarma. 

mobilní telefon
Zdroj: mp.cz

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud