Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Používáte HBO Max? Aplikace už nefunguje, musíte stáhnout novou

Jakub Fišer 22.05.2024
Zdroj: Warner Bros. / HBO Max press kit

Streamovací služba HBO Max postupně za poslední zhruba rok všude po světě skončila a přeorientovala se na službu Max. Některé předplatitele možná nepříjemně překvapila novinka týkající se aplikace. Provozovatel platformy totiž musel přejít kompletně do nového, proto musí uživatelé změnit i aplikaci, kterou používají.

Kapitoly článku

Nová služba Max

O konci streamovací videoplatformy HBO Max jsme informovali již před rokem. Tehdy začala transformace značky na největších zámořských trzích. Od poloviny května letošního roku už HBO Max skončilo také na českém trhu a nyní je z něj Max.

Mohlo by vás zajímat

Důvod transformace je logický. Provozovatel Warner Bros. Discovery spojuje HBO Max s v Česku nedostupnou platformou Discovery+. Výsledkem je nová služba Max, která kombinuje benefity videoarchivu HBO, ale přidává dokumentární pořady z produkce Discovery, ale také sportovní přenosy z blížících se Letních olympijských her 2024 v Paříži. Cena nové služby je 219 Kč (Standard), respektive 299 Kč měsíčně (Premium).

Přechod z HBO Max na Max

Změna proběhla 21. května a pokud přistupujete na HBO Max přes webové stránky na vašem počítači, nejspíš jste si změny ani nemuseli všimnout. I po zadání „hbomax.com“ do adresního řádku jste byli přesměrování na novou webovku, a sice „max.com“.

Nicméně opačný problém je u aplikací na telefonech a tabletech. Warner Bros. Discovery totiž z nejasných důvodů neprovedli aktualizaci aplikace HBO Max na Max. To znamená, že tento proces musíte zastoupit vy.

Hláška o přechodu z aplikace HBO Max na Max
Hláška o přechodu z aplikace HBO Max na Max
Zdroj: Jakub Fišer, snímek obrazovky

Jakmile otevřete starou aplikaci, vyskočí na vás upozornění o nové aplikaci, kterou si pomocí přiloženého odkazu můžete rovnou stáhnout. Provozovatel naštěstí přenesl z HBO Max na Max všechny vaše uživatelské preference, zhlédnuté filmy i seriály a podobně. Ale pozor, stažené soubory pro offline zhlédnutí přenést nelze.

Zdroj: Max


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud