Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Zálohování a záchrana dat zdarma! Stáhněte si softwarový balíček v hodnotě přes 15 tisíc korun

Josef Mika 11.03.2024
Zdroj: rawpixel.com/Freepik

Známy výrobce softwaru Aomei rozdává k nadcházejícímu Světovému dni zálohování několik programů v celkové hodnotě 669 dolarů (v přepočtu za více než 15 tisíc korun). Zvláště u nástrojů na záchranu dat nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat.

Světový den zálohování, který připadá na 31. března, má připomenout, že zálohování dat je opravdu důležitá věc. Poskytovatelé, jako je Aomei, však tento den využívají k rozdávání spousty systémového softwaru. Kampaň pro rok 2024 již začala a potrvá do 3. dubna. Právě teď můžete po omezenou dobu získat užitečné softwarové nástroje zcela zdarma.

Nabídka vývojáře Aomei pokrývá programy pro zálohování a obnovu dat – pro PC, notebooky a iPhony. Chcete-li získat software zdarma, stačí navštívit trochu skryté webové stránky akce.

Užitečné placené nástroje můžete mít zdarma

Aomei Backupper
Aomei Backupper Pro je vhodným nástrojem pro všechny uživatele Windows, kteří dosud nemají žádný program pro zálohování dat.
Zdroj: Aomei

Vývojářské společnost Aomei je známá svými programy pro zálohování. A na období kolem Světového dne zálohování, který připadá na 31. března 2024, připravila velké akce pro všechny uživatele.

Nabídky jsou k dispozici na webových stránkách výrobce. Všechny programy mají anglické rozhraní. Pokud byste si chtěli tento software koupit, museli byste za něj zaplatit více než 660 dolarů, tedy přes 15 tisíc korun. Součástí balíčku je:

  • Backupper Professional: zálohování systému Windows za 39,95 USD je oblíbený nástroj, který mohou snadno používat i neodborníci.
  • FoneTool: zálohovací řešení pro iPhone v hodnotě 39,95 dolarů vám pomůže zálohovat obsah vašeho iPhonu.
  • Aplikace MyRecover for Windows v hodnotě 59,95 dolarů dokáže v případě nouze obnovit systém Windows.
  • Program Data Recovery for iOS v hodnotě 29,95 dolarů dokáže totéž s iPhonem.
  • Backup VM/Hyper-v za 499 dolarů je určen jako zálohovací řešení pro virtuální počítače. Tady se ale obvyklá prodejní cena zdá být přeci jen poněkud přehnaná.

Mohlo by vás zajímat

Akce trvá do 3. dubna 2024, takže si pospěšte. Programy získáte jako roční neomezenou licenci.

Zdroj: Aomei


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud