Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zákazníci Vodafone TV mohou slavit: dostanou streamovací službu Prima+ „zdarma“

Jakub Fišer 22.05.2024
Zdroj: Vodafone / TV press kit

Operátor Vodafone od druhé poloviny května trochu pozměnil své předplatné digitální televize Vodafone TV. Do základního balíčku přidal přístup k české streamovací službě Prima+ od stejnojmenné televizní skupiny. A pro zdůraznění spolupráce s tímto partnerem Vodafone ještě navrch přidává ke jménu své digitální televize znaménko „+“.

Kapitoly článku

Vodafone TV i s Prima+

Od 21. května mají všichni zákazníci televize Vodafone TV+ (dříve Vodafone TV) přístup k předplatnému Prima+. Operátor informuje, že streamovací službu od televizní stanice si mohou díky kuponu v aplikaci Můj Vodafone aktivovat všichni zákazníci.

Pokud ještě Prima+ nemáte, ale Vodafone TV+ ano, je to pro vás vlastně výhoda „z ničeho“. Pokud si naopak předplácíte Prima+, ale nemáte digitální televizi od Vodafonu, může pro vás spojení těchto investic být vlastně výhodné.

Prima+ u Vodafone TV+
Zdroj: se svolením Vodafone

Cena začíná na 220 korunách

Vodafone TV+ vyjde na 390 korun měsíčně, případně 220 korun v případě, že máte u Vodafonu mobilní tarif nebo internet. Základní tarif přitom nabízí kolem stovky kanálů. Pro cokoliv dalšího si můžete pořídit balíček, který vyjde od 150 do 220 korun měsíčně. Jde o následující balíčky:

Sport – 15 sportovních kanálů, včetně Nova Sport 5 a 6 (150 korun měsíčně)
Cinema – 12 filmových kanálů, Max v ceně (220 korun měsíčně)
Family – 19 rodinných kanálů, Voyo v ceně (220 korun měsíčně)
18+ – 7 kanálu pro dospělé (199 korun měsíčně)

Předplatné Prima+, které Vodafone nabízí rovnou v tarifu Premium, disponuje archivem starých pořadů z televize Prima, originální tvorbu určenou čistě pro VOD, předpremiéry seriálů vysílaných na televizních obrazovkách s odstupem a videotéku zhruba 2 000 českých i zahraničních filmů a seriálů. To vše ve Full HD rozlišení.

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima, Vodafone


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud