Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Máte PlayStation 5? Těchto 8 her získáte příští týden sotva na pár kliknutí

Jakub Fišer 15.03.2024
Zdroj: Nik / Unsplash

Oddaní fanoušci konzolí Sony PlayStation se již příští týden mohou těšit na další nadílku bezplatných titulů. Od 19. března budou mít předplatitelé PlayStation Plus Extra a Premium k dispozici 8 herních titulů, které doposud byly plně zpoplatněné. Jaké hry to jsou?

Kapitoly článku

Bezplatné hry v PlayStation Plus – březen 2024

Pokud jde o hlavní tituly v nové nadílce pro předplatitele PS Plus, Sony zmiňuje zejména trojici her. Tou první je NBA 2K24 ve speciální edici. Přestože nový počin sportovního oddělení 2K Games má horší hodnocení než předchůdci, stále se jedná hratelnostně i graficky o nejlepší basketbalovou hru současnosti.

Po boku basketbalu stojí další zajímavá hra od studia 2K Games, a sice Marvel’s Midnight Suns. Jde o taktické RPG ve stylu série XCOM. Stojí za ní také stejný vývojářský tým Firaxis Games.

Zdroj: Marvel Entertainment / YouTube

Kromě obou zmíněných titulů od 2K dostanou hráči k dispozici ještě survival horor Resident Evil 3. Jedná se o remake původního titulu z roku 1999, který Capcom vypustil na PC, nové a staré konzole v roce 2020.

Pokud je vám série Resident Evil blízká, původní tituly v novém kabátku rozhodně musíte vyzkoušet. Všechny tři zmíněné hry budou v rámci PlayStation Plus Extra a Premium dostupné jak pro PS4, tak pro PS5.

Mohlo by vás zajímat

Další bezplatné hry

  • LEGO DC Supervillains (PS4)
  • Mystic Pillars: Remastered (PS5)
  • Blood Bowl 3 (PS4, PS5)
  • Super Neptunia RPG (PS4)
  • Dragon Ball Z: Kakarot (PS4, PS5)

Aby nedošlo ke zmatení. Tyto hry nejsou zdarma, pro jejich získání musíte být předplatitelem služby PlayStation Plus, konkrétně tarifů Extra nebo Premium. Po celou dobu předplácení máte ke hrám neomezený přístup. PS Plus Extra vychází na 3 280 korun ročně, Premium stojí 4 000 korun ročně.

Hry na PS Plus Extra/Premium březen 2024
Zdroj: Sony / PS Plus press kit

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud