Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Elon Musk neumí nastavit Windows 11 bez účtu Microsoft, naši čtenáři ano

Michal Bareš 29.02.2024
Zdroj: Midjourney

Nejbohatší muž si nastavuje nově pořízený notebook s Windows sám. A zjevně už to dlouho nedělal, jinak by ho nutnost zadávat účet Microsoftu nepřekvapila. Tak si alespoň postěžoval na síti X a také napsal šéfovi Microsoftu

Elon Musk musí rozhodně dbát na bezpečnost svých dat, stejně je ale překvapivé, že nemá někoho, kdo by mu nastavil nový notebook s Windows 11. Během instalace zjistil, že je nutné se přihlásit k účtu Microsoft, což je bohužel pravda, ale každý trochu znalý profík to dokáže snadno obejít. Každý ale nevlastní celosvětovou sociální síť, na které publikuje své zprávy i CEO Microsoftu Satya Nadella.

Je tedy logické, že si na své síti postěžoval. “Právě jsem si koupil nový PC notebook, který mi nedovolí jej používat, pokud si nevytvořím účet od Microsoftu, což zároveň znamená, že dám jejich AI přístup ke svému počítači. To je špatně. Kdysi existovala možnost obejít nebo přeskočit přihlášení k účtu Microsoft. Také se vám to děje?”

Musk si stěžuje na X
Musk si stěžuje na problémy s instalací Windows 11
Zdroj: X

Při té příležitosti své zklamání napsal i přímo na účet šéfa Microsoftu na síti Bluesky. “Satyo, nechci prudit, ale prosím umožni uživatelům nastavit nový počítač s Windows bez toho, aby si museli vytvářet účet u Microsoftu. Tato možnost zmizí, když je počítač připojen k Wi-Fi.

Navíc, i když se chcete zaregistrovat, nejde to s pracovní e-mailovou adresou, a já mám jen pracovní e-mailové adresy!"

Musk píše Nadellovi na Bluesky
Elon Musk si stěžuje Nadellovi na síti Bluesky
Zdroj: Bluesky

Na tento příspěvek samozřejmě reagovaly tisíce uživatelů, kteří Elonu Muskovi poradili, jak problém obejít. Naši čtenáři by to díky našemu nedávnému článku samozřejmě zvládli také.

Zdroj: PCWorld


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud