Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bazarové zboží na internetu

redakce 15.03.2010

Česká internetová společnost Retail Info spustila svůj další projekt o nakupování pod názvem Multibazar.cz. Na tomto portálu najdou uživatelé na jediném místě nabídky 18 internetových bazarů a inzertních serverů.

Kapitoly článku

Multibazar.cz – bazarové zboží na internetu na jednom místě


Česká internetová společnost Retail Info spustila svůj další projekt o nakupování pod názvem Multibazar.cz. Na tomto portálu najdou uživatelé na jediném místě nabídky 18 internetových bazarů a inzertních serverů. Pro zadavatele inzerátů představuje hlavní výhodu možnost podat inzerát zdarma na více inzertních serverů najednou – formou tzv. multiinzerce.

Multibazar.cz přináší na český trh novou službu, která dokáže porovnávat nabídky internetových bazarů. Uživatelé mohou na jednom místě srovnávat inzeráty všech partnerských bazarů najednou a vybrat si tu nejvýhodnější nabídku poptávaného zboží. K hlavním možnostem pro zadavatele patří podání inzerátu zdarma na stránkách Multibazaru a připojení stejného inzerátu na vybrané partnerské bazary. Díky této multiinzerci nemusí uživatel ztrácet čas zdlouhavými registracemi a zadávat inzerát několikrát na standardních inzertních serverech. Zároveň se zvyšuje jeho šance na rychlé vyřízení inzerátu, protože se k němu dostane více potenciálních zájemců. Multibazar.cz momentálně spolupracuje s 18 internetovými bazary a inzertními servery. Cílem je poskytnutí funkce multiinzerce na většině z nich.

„Multibazar.cz je po serverech AkcniCeny.cz a Monitor.cz naším dalším projektem o nakupování. Každý z nich jsme vyvíjeli s důrazem na to, aby si uživatel mohl najít na jediném místě zboží, které právě shání a měl přitom kompletní přehled o cenách stejných výrobků, ať už jde o nabídky klasických kamenných prodejen, e-shopů nebo internetových bazarů,“ uvádí k nové službě Ondřej Andrle, projektový manažer Retail Info. „Chcete koupit bazarový iPhone nebo sháníte kočárek a nechce se vám prohledávat všechny webové bazary? Není nic jednoduššího než si porovnat všechny nabídky na Multibazaru, kam se denně stahují aktuální inzeráty,“ vysvětluje účel nového serveru Andrle.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud